Скандальне відео: Фукс нагадав, що говорив Кернес про Добкіна

последние новости в Украине останні новини в Україні

Павло Фукс розповів в своєму Телеграм-каналі, що Михайло Добкін забув, що про нього казав покійний мер Харкова Геннадій Кернес в своїх численних інтерв’ю. Добкін опублікував відео з Кернесом, чим викликав скандал.

Об этом сообщает Политика

Відомий український бізнесмен і меценат Павло Фукс опублікував відео з фразами покійного мера Харкова Геннадія Кернеса про Михайла Добкіна. Фукс написав, що "літри алкоголю та інших розважальних речовин на спекотному сонці Мальдів точно не сприяють розумінню життя в Харкові. За словами Фукса, Михайло Добкін забув, що про нього говорив Геннадій Кернес в своїх останніх інтерв’ю, тому потрібно нагадати.

Увага, відео містить нецензурну лексику.

Відзначимо, що Фукса і Кернеса пов’язувала міцна багаторічна дружба. Саме Павло Фукс повідомив про кончину Кернеса.

Раніше повідомлялося, що скандальний політик Михайло Добкін, який був мером Харкова в 2006-2010 роках, опублікував передвиборний ролик, побудований на темі його дружби з покійним Геннадієм Кернесом. Близький друг Кернеса Павло Фукс назвав це відео "піаром на гробах". ASPI news писало, що 17 грудня 2020 року близький друг харківського градоначальника відомий меценат Павло Фукс повідомив про смерть Геннадія Кернеса. Фукс написав, що мер Харкова не витримав боротьби з суворим коронавірусним захворюванням COVID-19.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/skandalne-video-fuks-nagadav-scho-govoriv-kernes-pro-dobkina”